Polish Hardcore Wrestling


#1 29-07-2011 13:35:51

Hardy Fun

Moderator

Punktów :   

29.07.2011

PBB : Witamy na PHW Old Federations
AS : Tak... owszem dzisiaj czekają nas ciekawe pojedynki.
PBB: tak,tak...... ale przejdźmy już do pierwszej walki

walka nr 1
Triple H vs The Miz
Zaczynamy biegną na siebie  i shoulder block od the game'a i drugi i trzeci irish whip The Miz w narożniku rozpęd i chybione uderzenie kolanem i skull crushing finalle pin 1..2 HHH odkopuje Mr. Awesome biegnie i trafia na spinebuster! Irish whip do narożnika  kolejna próba wejścia kolanem jednak znowu nie trafiona school boy od miza i sędzia odlicza do 3.
Winner : The Miz

na backstage'u

Jackas wychodzi z locker roomu i spotyka Crushera

J: I co gotowy przegrać na Steel cage ?
PC: zobaczymy kto przegra...
J: to ja mam pomysł zmierzymy się dzisiaj w main evencie w
wchodzi DS
DS : znajdź partnera to będzie Tag Team match
PC : no DQ
J: nie ma problemu

walka nr 2
Kane Vs stary murzyn

START !!! chockeslam! Stary murzyn wkurzył się i zasadził highkick ,ground & pound, power bomb, spinebuster, armbar Kane odklepuje, ale pedobear nie zamierza odpuścić wyciąga z pod ringu i podpala ring Kane staje  w płomieniach . do ringu biegną strażacy i gaszą ring i Kane'a
winner : Stary Murzyn (by submission)

PBB: Miejmy nadzieję, że nic złego się nie stało!!!

walka nr 3
Tornado Tag Team no DQ

NR brygada vs Prince Crusher & ???

prince crusher wprowadza logana!!!

Zaczynamy jackas wyskakuje za liny i wykonuje springboard leg drop jak rey mysterio ale logan łapie go pod power bomb jackas przeskakuje nad głową logana i odbija się rękami od ziemi ale logan łapie go pod high cross ale DS kopie logana w krocze a jackas przechodzi do double underhoock DDT i  wykonuje jednak bieka PC i wykonuje super kick na jackasi snake biegnie ale trafia na clothseline jackas zaczyna się podnosić crusher wchodzi na słupek i skacze ze splashem na snake'a ale trafia na spear od jackasa który wbija go narożnik. Jackas odwraca się i dostaje HeartBomb! PC wstaje z narożnika teraz snake jest na łasce przeciwników i double suplex! jackas niezauważenie wytacza się z ringu i wyciąga krzesło wbiega z powrotem i leglariat z krzesłem pod nogą na PC jackas zamachuje się, ale Logan łapie krzesło, które wyślizguje się jackasowi z rąk po czym ląduje na jego głowie to już będzie koniec 1..2.. snake odkopuje  jackas wykonuje kip-up biegnie na lin  ale nadpalone liny się urywają i jackas ląduje na bandzie  snake wykonuje kip - up super kick dla crushera, spear dla logana zbiega żeby wrzucić jackasa do ringu ale logan i PC już stoją snake dostaje samoan drop za ring logan też na tym ucierpiał jackas szykuje się do swojego speara ale trafia na krzesło stacza się z ringu jackas się podnosi PC na niego skacze ale hardcore potyka się i ląduje na ziem a  PC na stole komentatorskim snake się podniósł wskakujew na słupek ( do słowni na ten metalowy) i wykonuje moonsault na crushera  wrzuca go do ringu 1..2.. kick out teraz snake zapina sleper hold! Logan wbiega na ring ale trafia na buzzsaw kick! PC odpływa.

winners: NR brygada

PBB to już wszystko ale musisz przyznać, że ostatnia walka była niezwykle emocjonująca
AS: tak ale czas już kończyć

Ostatnio edytowany przez FoTi (29-07-2011 14:08:29)

Offline

 

#2 29-07-2011 14:09:07

FoTi

Administrator

Punktów :   

Re: 29.07.2011

Po mojej edycji, która trwała 5 minut nie jest tak źle. Ale jak włączyłem to nie dałem rady praktycznie nic przeczytać.


http://img22.otofotki.pl/obrazki/wf30_punksygna.jpg

Offline

 

#3 29-07-2011 14:18:13

Hardy Fun

Moderator

Punktów :   

Re: 29.07.2011

a treść ?

Offline

 

#4 29-07-2011 14:21:45

FoTi

Administrator

Punktów :   

Re: 29.07.2011

Treść całkiem niezła. Jednak pierwsza walka trochę krótka. W TV trwałaby 30 sekund
Druga wyraźnie pod sytuację Kane'a.
Main Event trochę chaotyczny. Zamiast Tornado dałbym zwykły Tag Team no DQ. Ale gdy przeczytasz 2-3 razy to gala całkiem dobra jak na pierwszą po tak długiej przerwie. Czekamy na następne


http://img22.otofotki.pl/obrazki/wf30_punksygna.jpg

Offline

 

#5 30-07-2011 12:54:49

Prince Crusher

Moderator

Punktów :   

Re: 29.07.2011

Przede wszystkim to jest booking ? "Wkurzył się i zasadził High Kick" Popraw słownictwo, trochę porozwijaj feudy, ten backstage jakiś taki niemrawy. Ale to chyba twoja najlepsza gala


http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2011/078/c/9/hardy_boyz_by_fanofhardys-d3bzjto.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamehogwart.pun.pl www.k800icentrum.pun.pl www.iwonicz-zdroj.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.wawel.pun.pl