Polish Hardcore Wrestling


#1 25-07-2011 12:06:06

FoTi

Administrator

Punktów :   

25.7.11

PB: Witamy na Death is coming!
AS: Przez wiele tygodni federacja nie była emitowana w TV.
PB: Musimy powiedzieć co się wtedy działo.
PB: Stone Cold Steve Austin był taki zadowolony, że postanowił spełnić życzenia wszystkich zawodników i dać im... title shooty!!!
AS: Wygląda to tak:

PHW Title: Logan Heart (c) vs. Demolition Snake vs. HPM - Triple Threat Ladder Match
NR Title: Jackas vs. Prince Crusher (c) - Steel Cage
Fire title: Gunner Dog vs. Hell Monster vs. Kane (c) vs. Oingo Boingo - Steel Cage + Pin
Awesome Championship: Oingo Boingo vs. Ezio (c) - Single Match


PB: Jest to jednocześnie karta na kolejne PPV! PHW Steel Cage!!!
AS: Ale my już przechodzimy na ring, a w nim Demolition Snake.


DS: Przez ponad 2 miesiące nie stałem w tym ringu. Ale myli się ten kto sądzi, że te 2 miesiące to dla mnie czas zmarnowany! Błąd! Wielki błąd! Tak na prawdę w łóżku leżałem tylko przez połowę tego czasu. Nie wracałem jednak specjalnie. Chciałem poczekać na dobry moment i pozbawić Logana jego tytułu. Nie sądziłem jednak, że PHW znajdzie się na skraju bankructwa. Stone Cold Steve Austin powinien teraz wiedzieć, że beze mnie ta federacja nie przetrwa nawet 3 miesięcy!!! Na dodatek pojawiły się problemy z kontraktami. Wszyscy obecni podpisali go bez problemu. Poza Bradleyem, ale on i tak był loserem. Przegrał z Ezio po  2 minutach walki! Ja dzisiaj pokażę, że jestem o wiele lepszy. Pokonam Ezio w mniej niż 2 minuty! Ale do rzeczy...

Theme Ezio!!!

E: Serio? W mniej niż 2 minuty!? Powinieneś być zadowolony, że w ogóle wróciłeś z "urlopu". A ty chcesz się ze mną mierzyć? Zróbmy tak. Jeśli nie uda ci się mnie pokonać przez 2 minuty, tracisz title shoot!
DS: Jestem w świetnej formie "asasynie". Więc zgoda! Ale jeśli ja wygram, będę mógł stać przy ringu podczas twojej walki z Oingo
E: Niech będzie...


1. Ezio vs. Demolition Snake - Beat the Clock Challenge


Zaczynają. Ezio przechodzi za plecy rywala i sprowadza go na ziemię. Jawbreaker od DS'a. Irish Whip i Hurricanrana. Mr. Amazing na najwyższej linie... Moonsault! 1,2, Kick Out! Head Crush Neckbreaker! Próba pinu, ale Awesome Champion przerolowuje The Phenoma, Sędzia prawie dolicza do trzech! Została minuta!
Headbutt od Ezio, ale nie! trafia w ring! Demoliton DDT, które kończy pojedynek na 25 sekund przed końcem!!!

Zwycięzca: Demoliton Snake

Backstage:

Jackas: Dzięki za pomoc
Mickie James: Nie ma sprawy
J: Czy... wyjdziemy gdzieś po gali?
M: No pewnie!
J: Trzymaj kciuki!
M: Powodzenia!

2. Jackas vs. Suicide - Pop Meter Match

PB: Nowa stypulacja w PHW. Trzeba walczyć jak najefektowniej.

Zaczynają, szybkie Head Scissors od Suicide'a. Elbow z narożnika. Jackas unika! Seria Leg Kicków, Irish Whip i Arm Drag za ring dla Samobójcy! The Ster of Destroy prosi publiczność o hałas. Odbija się od lin, wskakuje na narożnik i Cross Body! Publiczność szaleje! Wskaźniki pękają! Teraz pozostaje zakończyć pojedynek! Jackas wraca do ringu z rywalem i Hardcore Armbreaker! Nie! Kontra! DOA! Pinfall!!!
Ale przypięcie nie oznacza zwycięstwa. Porównajmy wskaźnik:

Jackas: 51%
Suicide: 49 %

Zwycięzca: Jackas


Do ringu zmierza Sin Cara. Podchodzi do Suicide'a. Podnosi go i uderza w twarz! Wykonuje jeszcze La Mistica!

SC: Masz wielki potencjał. Ale nie wykorzystujesz go. Wyzywam cię na pojedynek na PPV. W stypulacji... 2 out of 3 Falls. Może się nauczysz czegoś o lataniu!

AS: Tak kończymy pierwszą galę na nowym...

Logan Heart: Chwila! Wszyscy mnie słuchają? Dobrze. Nie wiem jak, ale Snake wrócił do zdrowia. Zapewniam was, że nie dotrwa do Steel Cage! A nawet jeśli... to wyjdzie stamtąd tak samo jak z gali kiedy go kontuzjowałem. Będzie musiał mieć jednak dużo szczęścia gdyż niedługo zmierzy się ze mną w Street Fight Matchu!!!


http://img22.otofotki.pl/obrazki/wf30_punksygna.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamehogwart.pun.pl www.k800icentrum.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.iwonicz-zdroj.pun.pl www.wawel.pun.pl